گم شدن اسکاچ تفلون شوی منزل بازیگر معروف موجب اخراج نظافتچی شد

از زمان ظهور اسکاچ تفلون شوی این محصول دستخوش تغییرات کمی شده است. صابون برای استفاده در قابلمه ها و تابه ها اضافه شده است و این انواع پشم فولادی در اندازه ها و رنگ های انگشت شماری وجود دارد که برای مصرف کننده جذاب است.

در آینده، مصرف کنندگان انواع مختلفی از عوامل مبارزه با گریس را روی لنت های پشم فولادی مشاهده خواهند کرد. تولید پشم فولادی با برش دادن ابزار برش به این میله های فلزی، گرما تولید می کند.

آتش سوزی در طول فرآیند تولید یک خطر است و نیاز به مراقبت دقیق دارد. روغن با کاهش اصطکاک این خطر آتش سوزی را به حداقل می رساند.

با این حال، اسکاچ تفلون شوی حاوی مقداری روغن است و تولیدکنندگان و خریداران پشم فولادی باید از محتوای روغن آگاه باشند، زیرا این محصول می‌تواند به طور خود به خود حتی در خارج از کارخانه نیز بسوزد. پشم فولاد باید دور از پریزهای برق یا سایر منابع برق یا شعله نگهداری شود.

سیم باقیمانده (فلزی که از میله فلزی بریده شده و پشم فولادی قابل استفاده نیست) جمع آوری شده و از طریق تسمه نقاله به پشت دستگاه فرستاده می شود و به سمت آسیاب چکشی حرکت می کند.

در اینجا، آسیاب چکشی ضایعات فلزی را به گرد و غبار فلزی خرد می کند که به صنعت خودرو فروخته می شود و در تشکیل لنت ترمز استفاده می شود. تکه های کوچک و باقیمانده ای که پس از برش میله فلزی باقی می مانند، روی یک قرقره می غلتند و به قطعات کوچکتر برش می زنند.

این قراضه به شرکت های بتن فروخته می شود و به طور فزاینده ای جایگزین میلگرد می شود زیرا به طور قابل توجهی قوی تر از میلگردهای تقویت کننده مورد استفاده در ساخت و ساز بتن است.

گرد و غبار پرز و پشم فولاد و همچنین بخارات معمولاً با یک گردگیر گرد و غبار سیکلون جمع‌آوری می‌شوند، بنابراین این ذرات از گردش در داخل گیاه خارج می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.