گردنبند نقره اصل که برای خانواده اصفهانی برکت و روزی می آورد

اگر چه مشتریان و خرده فروشان هنگام شروع فروش او در سال 2011 از نقره بیزار بودند، اما همه چیز تغییر کرده است. او گفت: “من فکر می کنم امروزه بسیاری از مشتریان به جواهرات به عنوان یک اثر هنری نگاه می کنند تا صرفاً یک سرمایه گذاری مالی.”

از آن زمان گردنبند نقره اصل بیشتر در مجموعه های جواهرات عالی و زیبا ظاهر شده است. با این حال، هنوز هم معمول نیست، حتی اگر قیمت آن در اوایل نوامبر که کمتر از 20 دلار در هر اونس بود، در تضاد شدید با طلا بود که حدود 1650 دلار در هر اونس بود.

چنین تفاوتی مطمئناً به نقره جذابیت خاصی برای مشاغل جدیدتر مانند برند بریتانیایی Kirstie LeMarque می دهد که در سال 2017 توسط دو دوست تأسیس شد و آویزهایی به شکل ستاره و ماه با الهام از دوران گرجستان از اوایل دهه 1700 تا 1830 ایجاد می کند.

تعدادی از قطعات آن، مانند گردنبند هلال ماه الماس و ستاره چرخان (660 دلار)، نقره ای است که برای رسیدن به سایه های مختلف اکسید شده، سپس با الماس سنگ فرش شده است.

او نوشت، اگرچه خانم Huynh از نقره استرلینگ استفاده می‌کند، لبه‌های تیز طرح‌های هندسی Statement باعث افزایش چالش در چیدمان سنگ‌ها می‌شود. به عنوان مثال، Ring MyWay، طرح پرفروش Statement (5200 یورو یا 5380 دلار)، دارای چهار هشت ضلعی متحدالمرکز با روکش نقره استرلینگ است که با 161 الماس تراش درخشان، کار نقره‌سازان ماهر در بانکوک و هنگ کنگ، سنگ فرش شده است.

خانم هوین نوشت، قطعات نقره Statement 30 تا 40 درصد ارزان‌تر از معادل طلا هستند، اما کار با نقره مستلزم هزینه‌های کار بالاتر است. او نوشت: صرف نظر از همه مشکلات، من متقاعد شده‌ام که نقره جایگاه قانونی خود را در صنعت جواهرات خوب دارد.

محدودیت های مالی در ابتدا طراح لبنانی Gaëlle Khouri را به نقره کشاند، اما او گفت که به زودی متوجه شد که زیبایی این فلز به گوشواره های او که اختاپوس ها و عقرب ها را با یاقوت کبود و الماس نشان می دهد عمیق تر می کند. خانم خوری در یک مصاحبه ویدیویی اخیر گفت: “نقره رمز و راز ایجاد کرد و انرژی و طیف احساسات را در قطعات منعکس می کند.”

با این حال، با تکرار مشاهدات خانم هوین، خانم خوری گفت که نرمی نقره زمانی که اجزای قطعات او به هم لحیم شده و با نگین های رنگی تزیین شده بودند، چالش برانگیز بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.