کارخانه صابون تریاک اصل در افغانستان تعطیل شد

همانطور که می دانید شواهد حکایتی از استفاده از صابون تریاک اصل برای کمک به جلوگیری از خطوط ریز حمایت می کند. به عنوان مثال، مردم بر این باورند که صابون ممکن است به دلیل خواص آنتی اکسیدانی خود از ایجاد خطوط و چین و چروک جلوگیری کند.

این خواص ممکن است به مبارزه با رادیکال های آزاد مضر کمک کند. لکه های تیره که به عنوان هایپرپیگمانتاسیون یا لکه های پیری نیز شناخته می شوند، مناطقی از پوست هستند که تیره تر از سایرین به نظر می رسند.

بر اساس یک نظرسنجی تحقیقاتی، 45٪ از مردم گزارش کردند که “بسیار راضی” و 40٪ گزارش کردند که “تا حدودی راضی” از استفاده از صابون سیاه برای کاهش ظاهر لکه های تیره هستند.

بر اساس همان نظرسنجی تحقیقاتی، 46٪ منبع مورد اعتماد افرادی که از صابون سیاه برای برآمدگی های تیغ استفاده می کنند، گزارش دادند که از نتایج “بسیار راضی” هستند. همچنین، 46 درصد گزارش کردند که «تا حدودی راضی هستند».

مطالعه دیگری همچنین نشان داد که صابون تریاک اصل ممکن است به کاهش برآمدگی های تیغ و سایر لک ها کمک کند. برخی تحقیقات نشان می دهد که صابون سیاه آفریقایی یک پاک کننده آرایش موثر است.

طبق یک مطالعه، این یک کاربرد رایج برای صابون سیاه است. یک نظرسنجی تحقیقاتی منبع معتبر همچنین نشان داد که افراد می توانند از این صابون برای مراقبت از پوست استفاده کنند. صابون سیاه آفریقایی نیز ممکن است به افراد مبتلا به اگزما کمک کند. با این حال، هنوز دقیقاً مشخص نیست که چقدر برای این منظور مؤثر است.

یک نظرسنجی تحقیقاتی نشان داد که 7٪ منبع مورد اعتماد شرکت کنندگان از صابون سیاه برای درمان اگزما استفاده می کنند. از بین کسانی که از صابون سیاه برای اگزما استفاده می کنند، 29٪ از نتایج “بسیار راضی” بودند، در حالی که 71٪ “تا حدودی راضی بودند”.

با این حال، محققان برای اثبات کامل اثربخشی صابون تریاک اصل برای کاهش اگزما به شواهد بیشتری نیاز دارند. طبق یک مطالعه، صابون سیاه آفریقایی ممکن است به جلوگیری از گسترش عفونت های قارچی، از جمله مخمر کاندیدا آلبیکنس کمک کند.

این ممکن است استفاده از آن را در زمانی که فردی مبتلا به پای ورزشکار یا عفونت قارچی دیگری است مفید کند. برخی از انواع صابون سیاه آفریقایی ممکن است حاوی کره شی یا کره شی باشد. کره شیا ممکن است به بهبود رطوبت در پوست افراد کمک کند.

با این حال، برخی افراد ممکن است متوجه شوند که صابون سیاه آفریقایی باعث خشکی پوست می شود. اگر اینطور باشد، فرد می تواند کمتر از محصول استفاده کند، به دنبال متفاوت باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.