هزینه ساخت براش آرایشی پری دریایی مدیرعامل کارخانه را ورشکسته کرد

اختراع حاضر به یک برس آرایشی و یک روش ساخت آن و به ویژه به یک برس آرایشی و یک روش ساخت آن مربوط می شود که در آن فرآیند ساخت ساده شده و براش آرایشی پری دریایی با استفاده از مقدار کمی مو به طور همزمان ساخته می شود.

، در نتیجه هزینه های ساخت برس آرایشی کاهش می یابد. با توجه به اختراع حاضر، یک نقطه مرکزی از یک دسته مو با استفاده از یک قطعه ثابت که ساختار نسبتاً ساده‌ای دارد، به یک تیغه ثابت می‌شود تا قسمت‌های کوتاه شده دسته مو با یکدیگر همپوشانی نداشته باشند.

بنابراین، یک ویژگی یک محصول کاهش نمی یابد و در عین حال فرآیند تولید ساده می شود. علاوه بر این، حتی زمانی که نیمی از مو در مقایسه با هنر مربوطه استفاده می شود، می توان یک برس با تعداد تکه های موی مشابه با هنر مربوطه تولید کرد و در نتیجه هزینه های ساخت را کاهش داد.


اختراع حاضر مربوط به برس آرایشی و روشی برای ساخت آن می باشد که فرآیند را ساده می کند و برس آرایشی را با استفاده از مقدار کمی مو (مو) برای کاهش هزینه ساخت برس آرایشی تولید می کند و مربوط به روش ساخت می باشد.

به طور کلی برس آرایشی وسیله زیبایی برای برس زدن و استفاده از لوازم آرایشی مایع مانند رژ لب، برق لب، برق لب، خط چشم، لاک ناخن، مایع جراحی پلک دوتایی و غیره است که درپوش پایینی کلاهک کاشته شده به لوازم آرایشی بسته می شود.

ظرفی به گونه ای که کلاهک، دسته مو و برس را در حین نگهداری در داخل ظرف آرایشی به راحتی حمل کنید. از این برس برای آرایش کردن استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.