میانگین وزن بسیار بالای ماهی ها در اروپا

میانگین وزن ماهی سوف اروپایی چیزی بین ۱ تا ۳ پوند است. اما همانطور که قبلاً گفته شد، وزن آن می تواند از مکان به مکان برگزاری و از کشوری به کشور دیگر بسیار متفاوت باشد.

برخی از دریاچه‌ها دارای جمعیت سوف هستند که لباس نوزادی بیش از ۱ پوند نخواهد بود، در حالی که دریاچه‌های دیگر می‌توانند دارای جمعیت بسیار بزرگی از ۵ تا ۶ پوند باشند.

سوف یکی از رایج ترین و محبوب ترین گونه های آب شیرین اروپا است و تقریباً در هر دریاچه یا سیستم رودخانه ای در سراسر قاره یافت می شود.

می تواند هم در حوضچه های کوچک، هم در دریاچه های بزرگ و هم در رودخانه های بزرگ با جریان کم تا متوسط رشد کند.

از آنجایی که صید آن بسیار رایج است، برای بسیاری از مردم اروپا، ماهی سوف اولین ماهی بود که در کودکی صید کردند و در اواسط تابستان روی یک اسکله کوچک ماهیگیری کردند.

ماهی سوف

از این رو، سوف اغلب با خاطرات خوش دوران کودکی و نوستالژی همراه است.

جمعیت های بزرگ سوف را می توان از مبل یافت آباد بخش های شمالی اسکاندیناوی، اروپای مرکزی و تا جنوبی ترین بخش های یونان، ایتالیا و اسپانیا یافت.

سوف همچنین در آبهای شور دریای بالتیک، در امتداد سواحل سوئد، دانمارک و آلمان فراوان است.

شمال آسیا
سوف اروپایی همچنین راه خود را به بخش‌های شمالی آسیا باز کرده و بخش‌های بزرگی از روسیه را پراکنده کرده و از طریق سیستم‌های رودخانه‌ای وسیع منطقه به سمت شرق گسترش یافته است.

در نتیجه، می توان مانکن بچه گانه آن را در سراسر مناطق شمالی چین و همچنین در کشورهایی مانند گرجستان، مغولستان و قزاقستان یافت. در دومی، یک گونه سوف کاملا مجزا که بسیار شبیه به سوف اروپایی است، یافت می شود.

 • منابع:
  1. Perch (A Species Guide With Facts And Pictures)
 • تبلیغات: 
  1. تاثیر مصرف میگو در بیماران دیابتی
  2. 5 روشی که شما می توانید با مرفه کامل زندگی کنید
  3. لو رفتن راز پولدار شدن از یکی از ثروتمندترین انسانهای دنیا!!
  4. ساخت خانه با بشکه های فلزی شغلی پردرآمد در شهرهای نفتی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.