مرد ژاپنی که قرقاول را به فرزند خواندگی قبول کرد

قرقاول معمولی یکی از گونه های اصلی پرندگان بازی در اروپا است که سالانه 10 تا 57 میلیون پرنده در بریتانیا رها می شود قیمت قرقاول رو به افزایش می باشد به شکارگاه ها نیز در سایر کشورهای اروپای غربی، مانند فرانسه، یک عمل گسترده است، اگرچه در فنوسکاندیا نادر است.

محدوده بومی آن از خاور دور روسیه، کره، چین شرقی، و ویتنام شمالی، در سراسر آسیای مرکزی، از غرب تا قفقاز و سواحل غربی دریای خزر گسترش یافته است. جمعیت‌های بومی اروپا در روسیه و به‌ویژه در گرجستان یافت می‌شوند و جمعیت‌های کمی نیز در ترکیه، یونان و ارمنستان وجود دارد.

با این حال، در سراسر جهان برای اهداف شکار، با جمعیت قابل دوام و گسترده عمدتا در اروپا و آمریکای شمالی معرفی شد در محدوده بومی خود، عمدتاً در لبه های بیش از حد رودخانه ها، مناطق تپه ای نزدیک به کشت های دارای بیشه های کوچک و زمین های زراعی مسطح یافت می شود.

جمعیت های معرفی شده بیشتر در زمین های زراعی، از جمله موزاییک های غلات، علفزارها، آیش ها، جنگل های کوچک و پرچین ها تولید مثل می کنند جمعیت بومی اروپا بین 9700 تا 16300 فرد بالغ با روندی پایدار تخمین زده می شود، در حالی که جمعیت کلی اروپا، از جمله جمعیت های معرفی شده، با روند افزایشی بین 4،140،000 تا 5،370،000 مرد تخمین زده می شود.

به همین دلیل، این گونه توسط IUCN به عنوان کمترین نگرانی طبقه بندی شد با این وجود، برخی از جمعیت ها به دلیل از دست دادن زیستگاه و شکار بیش از حد در حال کاهش هستند.

در ایتالیا، به دلیل رهاسازی انبوه پرندگان برای شکار، نمی توان توزیع فعلی آن را تعریف کرد و اندازه و روند جمعیت تولید مثل را تخمین زد، زیرا بیشتر ذخایر فقط چند ماه بین فصل تیراندازی زنده می مانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.