رابطه ی عاشقانه ای که به خاطر لباس راحتی زنانه بلند بهم خورد

امروزه لباس‌های غیررسمی محبوبیت خود را در میان زنان صنعت پوشاک افزایش داده است. لباس‌های غیررسمی راحت جزو اصلی‌ترین لباس‌های کمد لباس زنان محسوب می‌شوند، زیرا اکثر آنها در قرن بیست و یکم سبک زندگی سریع و فعالی دارند.

هنگام انجام فعالیت های روزانه یا آخر هفته، صرف نظر از اینکه خانم خانه دار یا شاغل هستیم، پوشیدن لباس راحتی زنانه بلند که راحتی کامل، احساس آرامش، سهولت حرکت و استایل را فراهم می کند، مهم است.

انواع مختلفی از لباس های غیر رسمی برای ما وجود دارد که در مناسبت های مختلف می پوشیم. برای آن دسته از خانم‌های حرفه‌ای، لباس‌های غیررسمی قطعاً انتخاب‌های خوبی برای پوشیدن آن‌ها در زمانی است که در دفتر کار نمی‌کنند.

لباس اداری رسمی می تواند حرکت آنها را در هنگام انجام کارهای خود در روزهای تعطیل یا تعطیلات آخر هفته محدود کند. ترجیحاً می‌توانیم برای این نوع فعالیت‌ها لباس راحتی اسپرت بپوشیم.

اینها شامل ست کردن شلوار نخی، کاپریس، شلوار بند کشی، شورت و شلوار جین با تی شرت، گرمکن، جامپر، پیراهن پولو یا دکمه دار و ژاکت های پلیور است. می‌توانیم با کفش‌های اسپرت یا کفش‌های کتانی هماهنگ کنیم.

لباس‌های غیررسمی هوشمند برای پوشیدن در بسیاری از موقعیت‌ها مانند دور هم جمع شدن با دوستان در رستوران‌های مجلل و ناهار یا قرارهای شام غیررسمی عالی هستند. تاپ کت و شلوار هوشمند از تی شرت های آستین بلند، بلوزهای ابریشمی یا نخی، ژاکت های یقه ای، ژاکت، جلیقه و پیراهن های راحتی تشکیل شده است.

ما می توانیم با دامن های بلند یا کوتاه، شلوار جین ترد، شلوار شلواری یا شلوار مشکی هماهنگ کنیم. اضافه کردن برخی از لوازم جانبی مد برای تکمیل چشم انداز هوشمندانه مانند کمربند، گوشواره و گردنبند عالی است.

یک کت چرمی برای ست کردن با شلوار جین و پوشیدن با یک جفت نیم بوت برای ایجاد یک چشم‌انداز غیررسمی هوشمند و در عین حال شیک مناسب است. برای مناسبت‌های مجلسی‌تر، می‌توانیم شلوار جین پولک‌دار تنگ را با بلوز آستین بلند بپوشیم و آن را با جلیقه چرمی ست کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.