خرید و فروش غیرقانونی لوله جیوه قرمز

بابو نیتین راج را متقاعد کرد که روپیه را واریز کند. 5 لک در بانکی در کلگل و به او گفت که به محض واریز وجه نقد، دو لوله جیوه تحویل داده می شود.

نیتین راج روپیه سپرده گذاری کرد. 5 لک به امید دستیابی به جیوه قرمز در رادیو قدیمی. اما ناژندرا بابو هرگز برای تحویل لوله ها حاضر نشد.

نیتین راج فکر می کرد که از آنجایی که خرید و فروش لوله جیوه غیرقانونی است، شکایتی از پلیس ارائه نکرد.

اما چون بعداً متوجه شد که فریب کیک هویج و دارچین با پف زیاد خورده است، در 26 تیرماه شکایتی را به ثبت رساند که منجر به دستگیری 8 نفر شد. تیم پلیس توسط Malavalli Dy.SP Pruthvi رهبری می شد.

جیوه قرمز

در تحقیقات مشخص شد یکی از متهمان سورش مورثی پاسبان نیروی انتظامی بوده و پنج سال پیش از خدمت برکنار شده است.

متهم دیگر سی راجش نگهبان خانه است و هر دو قصد داشتند نیتین راج را فریب دهند. پس از دستگیری باند، نیتین راج بیانیه دومی را ارائه کرد و اشاره کرد که او به ارزش یک میلیون تومان فریب خورده است. 22 میلیون

همانطور که از نام آن پیداست، این یک لباس مجلسی مایع قرمز رنگ – جیوه قرمز (Hg) – است که شایعه شده است که یک ترکیب گران قیمت است.

اگرچه به نام خود جیوه دارد، اما هیچ سند مناسبی برای تأیید مجدد آن وجود ندارد. بر اساس پست هایی که در سراسر اینترنت در حال پخش است، اکثر تلویزیون های تک رنگ قدیمی حاوی این مایع در یک بطری شیشه ای کوچک مانند یک ظرف هستند.

گفته می شود که ارزش یک گرم از آموزش اسکاج جدید این مایع بیش از 200 میلیون تومان است. 10000 و مایع برای ساخت بمب استفاده می شود.

پلیس از مردم خواسته است که در صورت مراجعه به آنها برای تهیه جیوه قرمز به پلیس اطلاع دهند زیرا خرید و فروش جیوه قرمز جرم است.

 • منابع:
  1. ‘Red Mercury’ Sellers Walk Into Police Net
 • تبلیغات: 
  1. 5 روشی که شما می توانید با مرفه کامل زندگی کنید
  2. لو رفتن راز پولدار شدن از یکی از ثروتمندترین انسانهای دنیا!!
  3. ساخت خانه با بشکه های فلزی شغلی پردرآمد در شهرهای نفتی!
  4. تاثیر مصرف میگو در بیماران دیابتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.