خانواده ای که به دلیل جامدادی تک زیپ از مدرسه شکایت کردند

بین مدارسی که به یادگیری حضوری برمی‌گردند و دفاتر شروع به بازگشایی می‌کنند، بسیاری از افراد در برخی ظرفیت‌ها برای بازگشت به حالت عادی آماده می‌شوند.

اگرچه فهرست‌های خرید بازگشت به مدرسه ممکن است امسال کمی متفاوت به نظر برسند با توصیه‌هایی برای مواردی مانند ماسک‌های KN95 و تست‌های کووید در خانه  بچه‌ها همچنان به وسایل ضروری مانند کوله‌پشتی و جعبه ناهار نیاز دارند.

یکی دیگر از موارد مهم در لیست بازگشت به مدرسه یک جامدادی تک زیپ است اگرچه گاهی اوقات ممکن است فکر دیگری به نظر برسد، یک جعبه مداد می تواند به کودک شما کمک کند ظروف نوشتن کوچکتر و وسایل ثابت خود را در یک مکان امن نگه دارد.

دانشجویان کالج به ویژه دانشجویان هنر و کسانی که ترجیح می دهند با دست یادداشت برداری کنند می توانند به جای انداختن بی رویه خودکار و مداد خود در کیف خود، از استفاده از قلمدان بهره مند شوند. در زیر، تعدادی قلم و مداد با رتبه برتر را برای دانش‌آموزان و متخصصان در تمام سنین گردآوری کرده‌ایم.

یک گزینه خوب برای کسانی که دوست دارند آپشن داشته باشند، این کیف EASTHILL می تواند تا 50 خودکار یا 90 مداد را با توجه به این برند در خود جای دهد.

علاوه بر این، دارای یک جیب مشبک زیپ‌دار است که می‌توانید اقلام کوچک مانند نوار و پاک کن را در آن قرار دهید و کیف برزنتی به اندازه‌ای بزرگ است که بیشتر قیچی‌ها، خط‌کش‌ها و ماشین‌حساب‌های اصلی را در خود جای دهد.

این در 9 رنگ عرضه می شود و دارای امتیاز متوسط 4.7 ستاره از نزدیک به 17000 بررسی در آمازون است.

با چاپ مقیاس پری دریایی براق و گزینه شخصی سازی نام که ردیابی آن را آسان می کند، این مداد قلمی هم والدین و هم کودک را خوشحال می کند. اگر کوچولوی شما ممکن است یک چاپ متفاوت را ترجیح دهد، فروشگاه Etsy چندین گزینه دیگر از جمله رنگین کمان و قطار را ارائه می دهد. قاب ترازو پری دریایی دارای امتیاز متوسط 4.9 ستاره از بیش از 2500 بررسی در Etsy است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.