با استفاده از چرم نیکلاس برای کودکان خود تاب درست کنید

روش های مختلفی برای شبیه سازی و تولید چرم وجود دارد. چرم اسپلیت گاهی به گونه ای صیقل داده می شود که نقش برجسته ای ایفا می کند و بیشتر شبیه چرم دانه ای با ارزش است.

تشخیص چرم مصنوعی از چرم طبیعی آسان نیست. امروزه با پیشرفت صنعت پلیمر و نساجی نمونه های مختلفی از چرم مصنوعی تولید شده است که از نظر ظاهری شباهت زیادی به چرم طبیعی دارد.

برای تشخیص آن نیاز به آزمایش دارد، اما چرم نیکلاس که در حال حاضر عمدتاً در صنعت کیف و کفش موجود است، با روش های ساده قابل تشخیص هستند. روش اول توجه به رنگ و مدل پشتی چرم است.

پشت چرم مصنوعی معمولا از پارچه یا پلاستیک ساخته می شود که می توان آن را از چرم طبیعی تشخیص داد. این نوع تشخیص نیز با برش چرم آسانتر می شود. چرم مصنوعی معمولا کشش ندارد، در حالی که چرم دانه ای در هنگام خم شدن یا کشیده شدن تغییر رنگ می دهد.

روش دیگر گرم کردن چرم آزمایش شده است. چرم طبیعی وقتی با شعله کوچکی مانند کبریت یا فندک سوزانده می شود، بویی شبیه سوزاندن مو متصاعد می کند، در حالی که چرم مصنوعی بوی پلاستیک می سوزاند.

نکته دیگری که باید مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد این است که بسیاری از اصطلاحات مورد استفاده در صنعت چرم در انجمن های مختلف ثابت و ناهماهنگ هستند.

رایج ترین اشتباهی که در این مورد انجام می شود استفاده از عبارت چرم اصل است. چرم اصل بیشتر برای توصیف چرم دوشاخه با کیفیت پایین استفاده می شود، در حالی که بسیاری از خریداران تصور می کنند که اصطلاح چرم اصل به معنای مخالف برای چرم تقلبی یا چرم تقلبی استفاده می شود.

بسیاری از فروشندگان از عبارت چرم اصل برای بیان این حقیقت استفاده می کنند که محصولاتشان چرم تقلبی نیست. این امر مشتریان را با تردید مواجه می کند، حتی اگر محصول از چرم بسیار مقاوم و مناسب ساخته شده باشد.

بنابراین وظیفه صنعت ایمنی ارک به عنوان تولید کننده کفش ایمنی، چکمه نظامی، کفش اداری و بوت پیاده روی این است که در زمینه چرم مورد استفاده در محصولات خود توضیحات کاملی برای مشتریان خود داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.